Nuomos Sąlygos

AUTOMOBILIŲ NUOMA

Minimalus nuomos laikotarpis- 2 paros.
Nuomininkas privalo turėti galiojantį pasą arba galiojančią asmens tapatybės kortelę. Taip pat turi būti pateiktas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Vairavimo stažas – ne mažesnis nei 2 metai, amžius – ne mažiau nei 22m . Juridiniai asmenys privalo pateikti įmonės registracijos pažymėjimą, įgaliojimą, patvirtinantį turimą teisę atstovauti įmonei ir įmonės vardu nuomotis automobilį, bei B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

NUOMOJAMŲ AUTOMOBILIŲ DRAUDIMAS

Į automobilio nuomos kainą įskaičiuotas transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas ir kasko draudimas. Draudimas galioja visoje Europos Sąjungos teritorijoje.
DRAUDŽIAMA: Išvykimas iš Lietuvos Respublikos teritorijos nuomojamu automobiliu galimas tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimą iš LR teritorijos be nuomotojo raštiško leidimo taikoma 1500 Eur bauda. Maksimali vienos paros rida – 400 km. Viršijus vienos paros maksimalią ridą, skaičiuojamas papildomas 0,15 Eur už 1 km mokestis.

NUOMININKO ATSAKOMYBĖ

Nuomininkas prisiima visą atsakomybę nedraudiminio įvykio atveju. Perdavęs vairuoti automobilį kitam asmeniui, atsako už visus padarinius. Pažeidęs kelių eismo taisykles, privalo sumokėti baudas. Vagystės atveju negrąžinęs automobilio raktelių ir automobilio dokumentų nuomotojui, nuomininkas privalo atlyginti padarytą žalą.

bmw nuoma kaune

SUGEDUS AUTOMOBILIUI

Įvykus eismo įvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti automobilio, suteikiame Nuomininkui kitą automobilį, o nesant galimybės pasiūlyti kito automobilio, grąžiname pinigus, jei Nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos.

APMOKĖJIMAS UŽ NUOMOS PASLAUGAS

Visa nuomos kaina turi būti sumokėta ne vėliau kaip prieš pasiimant automobilį. Sumokėti galima banko pavedimu, banko kortele arba grynaisiais pinigais.

PAPILDOMA ĮRANGA

Papildomai siūlome išsinuomoti GPS mobiliasias navigacijas, kėdutes vaikams.
Kėdutės vaikams – NEMOKAMAI.
GPS – NEMOKAMAI.

AUTOMOBILIO REZERVAVIMAS

Automobilį galite rezervuoti tel. +370 699 55 554, el. paštu info@bmwmbnuoma.lt . Užpildžius rezervacijos formą, būtina sulaukti, kol rezervacija bus patvirtinta, patvirtinimas bus išsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu arba su Jumis susisieks mūsų darbuotojas telefonu.

Turite klausimų? Rašykite mums: info@bmwmbnuoma.lt